powiększ tekst A A A

sobota 01.01.2011

Kategoria
Pozostałe informacje

SYLWESTROWY BAL W TRZCIANIE

Bal Sylwestrowy zorganizowany w tym roku przez Dyrektora i Radę Rodziców Zespołu Placówek Oświatowych w Trzcianie na czele z przewodniczącą Panią Marią Zdebską był wyjątkowy i trwał do białego rana.
Rozpoczął go o godz. 19.00 Pan Dyrektor Andrzej Kącki; powitał przybyłych gości, złożył noworoczne życzenia i zaprosił wszystkich do szampańskiej zabawy.
Z racji orientalnego klimatu jaki panował podczas tegorocznej imprezy już przy wejściu każdy z przybyłych gości powitany został chińskim ciasteczkiem z wróżbą na nowy 2011 rok. Dania inspirowane Dalekim Wschodem pozwalały uzyskać podwójną energię, która pomagała zachować rytmiczny krok w szalonych sylwestrowych tańcach. Podczas balu wyróżniono królową i króla balu, którzy ukoronowani zatańczyli królewski taniec.
Dzięki hojności licznych sponsorów naszej gminy zorganizowana została loteria ,,Niespodzianka". Każda przybyła para gości otrzymała upominek, a chwila losowania wzmagała napięcie. Obdarowani nie ukrywali zadowolenia losując np.: urządzenia do masażu, miły kocyk, dekoracyjne obrusy i serwety, oryginalne podkoszulki, usługi u fryzjera lub w zakładzie kosmetycznym czy tajemnicze upominki wywołujące salwy śmiechu. Główną nagrodą był rower ufundowany przez Mini Bar "Alf" - Jerzy Krawiecki, Trzciana. W euforii radości zwycięzca wykonał jazdę honorową po sali balowej.
W ramach kolejnej zapowiadanej atrakcji wystąpili chłopcy z kabaretu ,,Zgred". Ich wyjątkowy talent aktorski pobudzał gości do długiego śmiechu.
Niepowtarzalną atrakcją był również pokaz chińskich lampionów życzeń o północy, który był bardzo emocjonujący nie tylko wśród obecnych na balu gości, ale również dla okolicznych mieszkańców. Unoszące się w przestworza płonące lampiony, jak spadające gwiazdy stwarzały wyjątkowy nastrój Sylwestrowej Nocy. Jednym z wielu życzeń gości była zabawa na Balu Sylwestrowym w Gimnazjum w Trzcianie za rok.
Był to niepowtarzalny bal, pełen humoru, dobrej muzyki, wykwintnego jedzenia i szampańskiej atmosfery. Dziękujemy Gościom za miłą zabawę i do Siego Roku. Serdeczne podziękowania składamy sponsorom i życzymy wielu sukcesów w nowym 2011 roku.