powiększ tekst A A A

niedziela 28.08.2011

Kategoria
Pozostałe informacje

"CUD" PROMUJE SWOJĄ DRUGĄ PŁYTĘ

Dnia 28 sierpnia 2011 schola parafialna "Cud" z Kierlikówki miała przyjemność uświetniać swoim śpiewem, wraz ze scholą "Perełki Niepokalanej" oraz uczestnikami WTZ Łapanów Adasiem i Moniką (obydwoje pochodzą z gminy Trzciana), odpustową Mszę Świętą w Łapanowie, koncelebrowaną przez Kardynała Stanisława Dziwisza. Dziewczęta wykonały między innymi uroczyste "Alleluja" oraz utwór "Oto ja - poślij mnie". Po Mszy odbyło się krótkie spotkanie z Kardynałem, na którym dyrygent i jednocześnie kierująca pracami połączonych scholi i WTZ Bożena Ciszek - Mickoś przedstawiła scholistki oraz opowiadała o międzydiecezjalnej i międzyparafialnej współpracy. Każda z dziewcząt otrzymała pamiątkowy obrazek z podpisem Kardynała.
Tydzień wcześniej, tj. 21 sierpnia o godzinie 11:00, w tym samym kościele dziewczyny promowały swoją drugą płytę pt. "Tyle cudów". Można na niej można znaleźć utwory, które zostały wykonane podczas uroczystej Mszy z udziałem Kardynała Stanisława Dziwisza.
Najbliższa Msza Święta z towarzyszeniem scholi oraz przedstawicieli Stowarzyszenia Pro-aktywni (producentem płyty) odbędzie się już wkrótce w kościele parafialnym w Trzcianie. Po nabożeństwie będzie można zakupić wspomnianą płytę "Cudu".
Małgorzata Mikołajek oraz Stowarzyszenie "Pro-aktywni" serdecznie dziękują za współpracę księdzu proboszczowi z Łapanowa Tadeuszowi Jarzębakowi.