powiększ tekst A A A

czwartek 08.06.2017

Kategoria
Pozostałe informacje

PIKNIK W ŁĄKCIE DOLNEJ - 03.06.2017

 Pikniki, organizowane przy okazji Gminnych Festiwali Piosenki "Ja po prostu mam talent", towarzyszą konkursowi wokalnemu właściwie od samego początki, czyli od 1999 roku. Początkowo miały skromny charakter, ale z każdym rokiem, dzięki sponsorom oraz organizatorom, impreza nabierała rozmachu. Obecnie jest to impreza plenerowa proponująca mieszkańcom Łąkty Dolnej i okolicznych miejscowości wiele atrakcji, a gwiazdami imprezy są już uznane i znane z telewizji zespoły.
 Także tym roku piknik zorganizowany 3 czerwca przez Radę Rodziców i dyrekcję oraz nauczycieli Zespołu Szkół im. Św, Kingi w Łąkcie Dolnej, przy współpracy z miejscową Ochotniczą Strażą Pożarną cieszył się dużym zainteresowaniem. Na przyszkolne place przybyło wiele osób, w tym całe rodziny. Czekało tu na nich wiele atrakcji. Pierwszą była osiemnasta już edycja Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej - „Ja po prostu mam talent". Piszemy o nim w odrębnej relacji. Organizatorzy przygotowali zabawy dla dzieci z animatorkami, zamki dmuchane, słodki poczęstunek w tym cukierki zrzucone z samolotu, występy artystyczne, m. in:  taneczny popis łąkieckich przedszkolaków (zatańczyli poloneza), występ miejscowego zespołu tanecznego „Junior Stars" prowadzonego przez Elżbietę Dudziak, Akademii Lotu z Limanowej (grupy Wild Crew", Wild Power", Grupa Tańca Nowoczesnego „BLVCKM" z Bochni prowadzonego przez Paulinę Czachor", pokaz sztucznych ogni. Jako gwiazda wieczoru wystąpił świetnie przyjęty przez publiczność tercet "Freaky Boys". Powstała w 2011 roku grupa określa swoją muzykę, jako dance, house i club. W czasie ponad godzinnego koncertu grupa zaśpiewała swoje największe przeboje, w tym mający ponad 38 mln wyświetleń na na YouTube "Do Białego Rana". 
 Po bisie zespołu w niego wystrzeliły sztuczne ognie, po czym rozpoczęła się zabawa taneczna pod gwieździstym niebem, która trwała długo w noc. Do tańca przygrywał DJ Zbyszek.

 PODZIĘKOWANIA:
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,
lecz przez to, kim jest:
nie przez to, co ma,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi"

                                           Jan Paweł II

  Dyrektor, Rada Pedagogiczna i Uczniowie PSP im. Św. Kingi w Łąkcie Dolnej składają serdeczne podziękowanie Radzie Rodziców, Rodzicom, OSP w Łąkcie Dolnej, Darczyńcom i Sponsorom za życzliwość, pomoc i wsparcie naszych działań mających na celu zorganizowanie XVIII Gminnego Festiwalu Piosenki Dziecięcej ''Ja po prostu mam talent".
 To dzięki Państwu, mogliśmy przeprowadzić tę wspaniałą uroczystość, która w historię naszej szkoły wpisała się wielką, złotą literą i daje nam powody do wyrażenia naszej wdzięczności w słowach podziwu dla Państwa bezinteresowności, życzliwości i przyjaźni. 

                                                                                  Test: Tadeusz Olszewski, Paweł Łącki
                                                                                   Foto, wideo, wprowadzenie: Tadeusz Olszewski 

Fotogaleria >>>

Relacja wideo >>>