powiększ tekst A A A

piątek 30.06.2017

Kategoria
Pozostałe informacje

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA „KUBUŚ PUCHATEK" W KIERLIKÓWCE

 Niepubliczne Przedszkole „Kubuś Puchatek" jest młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem edukacyjno - wychowawczym. Przedszkole zlokalizowane jest w budynku Szkoły Po dstawowej w Kierlikówce.

 Placówka otoczona jest dużym ogrodem z placem zabaw dla dzieci, który zapewnia doskonałe warunki do zabawy na świeżym powietrzu. Sale do zabaw są przestronne i bezpieczne dla dzieci, wyposażone w zabawki, pomoce dydaktyczne niezbędne do wszechstronnego rozwoju wychowanków.
 W naszej placówce funkcjonują 2 oddziały, do których uczęszczają dzieci podzielone wg kryterium wiekowego. Wiemy i jesteśmy świadomi jak ważny jest rozwój dziecka w jego początkowych latach, dlatego z najwyższą starannością prowadzimy zajęcia oraz w prawidłowy sposób stymulujemy rozwój naszych podopiecznych. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewnia nieustanną opiekę i dba o należyty wzrost w wiedzy. Poprzez codzienne spacery, różnorodne zajęcia, gry zespołowe oraz zabawy edukacyjne nasze dzieci są w stanie lepiej przyswajać wiedzę, co w późniejszym czasie przełoży się na lepsze wyniki osiągane w szkole. Rozwijamy nie tylko umysł, ale i ciało. Dbamy o prawidłowy rozwój wyobraźni, odpowiednio kształtujemy dojrzałość społeczną i emocjonalną. Wpajamy zasady współżycia w społeczności, koleżeństwa, samoobsługi i higieny.
 Przedszkole czynne jest w godzinach 6.00 -18.00, również w lipcu i sierpniu. Karty zgłoszeniowe dostępne są w siedzibie przedszkola. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc!

Serdecznie zapraszamy :)
Dyrektor i Grono Pedagogiczne Niepublicznego Przedszkola

                                                     Materiał nadesłąny. Wprowadzenie: Tadeusz Olszewski