powiększ tekst A A A

czwartek 05.10.2017

Kategoria
Pozostałe informacje

ZAPROSZENIE NA KONCERT

 Serdecznie zapraszamy na koncert, który odbędzie się 11 października w kościele parafialnym w Kierlikówce. O godzinie 19:00 spotkanie z publicznością o 19:30 koncert.

DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ KLASYKĄ!
 Koncerty z muzyką najwybitniejszych polskich kompozytorów, niecodzienne akcje edukacyjne dla najmłodszych i flash-mobowe niespodzianki dla całej rodziny ‒ to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowała Orkiestra Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia.
 Jedna z najlepszych polskich orkiestr kameralnych w dniach 11 października odwiedzi Kierlikówkę w ramach wyjątkowego tournée prezentującego twórczość najwybitniejszych polskich kompozytorów: Fryderyka Chopina, Ignacego Jana Paderewskiego, Witolda Lutosławskiego, Feliksa Nowowiejskiego, Krzysztofa Pendereckiego, Wojciecha Kilara i innych. W programie wydarzeń znajdą się zarówno koncerty dla całej rodziny, jak i specjalne akcje edukacyjne dla najmłodszych melomanów przygotowane przez niezastąpioną Panią Sinfonietkę. W trakcie spotkań z muzykami uczestnicy wydarzeń będą mieli szansę zajrzeć za kulisy koncertu muzyki klasycznej, porozmawiać z artystami a nawet... zadyrygować orkiestrą!
 Bądźcie Państwo z nami ‒ i dajcie się zaskoczyć klasyką!

                                    Materiał nadesłany. Opracowanie i wprowadzenie: Tadeusz Olszewski

Foto relacja: