powiększ tekst A A A

poniedziałek 13.11.2017

Kategoria
Pozostałe informacje

UDANE WYSTĘPY PIŁKARZY Z TRZCIANY

 Dzień 11. listopada 2017 r. zostanie w pamięci trzciańskich kibiców na długo. Trzech zawodników Trzciany 2000 wystąpiło w XII. Turnieju Piłkarskim Juniorów Młodszych (2001, 2002) o Puchar im. Generała Bernarda Monda. Odbył się on w ramach uczczenia Narodowego Święta Niepodległości na obiektach Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Nowej Hucie.
 Zawodnikami, o których mowa, byli Hubert Zabzdyr, Jakub Pasionek i Wojtek Stachoń. Oceny ich występów mogą być tylko i wyłącznie pozytywne. Hubert rozegrał pełne 120 minut w dwóch spotkaniach, Kuba w meczu półfinałowym pięknym uderzeniem w okienko wpisał się na listę strzelców, natomiast Wojtek dzielnie radził sobie na pozycji środkowego pomocnika.
 18- osobowa kadra Tarnowa została wyselekcjonowana z grupy ok 65 zawodników, którzy wzięli udział w konsultacji szkoleniowej 8. listopada w Tarnowie, o której już pisaliśmy. Nasi zawodnicy, jak widać, zaprezentowali się ze świetnej strony skoro znaleźli uznanie w oczach szkoleniowców. A co najważniejsze potwierdzili swoje wysokie umiejętności również w Krakowie. Brawo !
Wyniki półfinałowe Turnieju:
Kraków - Małopolska zachodnia 8-1
Tarnów - Nowy Sącz 2-2, karne 4-5
Mecz o 3. miejsce:
Małopolska zachodnia - Tarnów 2-1
Mecz o 1. miejsce:
Kraków - Nowy Sącz 3-0
 To duży sukces szkolenia w Trzcianie, a w szczególności zasługa Trenera Stanisława Tabaka, który namówił chłopaków do ciężkiej pracy i codziennego samodoskonalenia, co jak widać przynosi znakomite efekty.-  Nie spoczywamy jednak na laurach, szkolimy i pracujemy dalej. Wiadomo już, że wszystkie nasze zespoły młodzieżowe w sezonie zimowym wezmą udział w licznych rozgrywkach, m. in. liga halowa w Bochni, VIII. Turniej im. Karola Demczuka w Wieliczce (18.11.2017 - 24.03.2018), a także Turniej w Kazimierzy Wielkiej woj. świętokrzyskie (styczeń/luty 2018) -  informuje trener Stanisłąw Tabak.
 Więcej informacji (nagrody indywidualne, kadry zespołów) na stronie Małopolskiego Związku Piłki Nożnej.

                                                Materiał nadesłany: Dominik Kędra. Opracowanie i wprowadzenie: Tadeusz Olszewski