powiększ tekst A A A

poniedziałek 04.12.2017

Kategoria
Pozostałe informacje

DRUŻYNA TRZCIANY TRIUMFOWAŁA W MEMORIALE IM. JANA KĘPY

 Reprezentacj KS "Trzciana 2000", grająca w składzie: Krzysztof Bębenek (k), Krzysztof Kukla (br), Krzysztof Kukla, Jarosław Łyduch, Robert Gnutek, Robert Grabowski triumfowała w VI. Memoriale Piłkarskim im. Jana Kępy, rozegranego dla uczczenia pamięci zmarłego w 2011 roku zawodnika KS "Beskid" Żegocina. 
 W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Żegocinie, w sobotnie popołudnie 2 grudnia 2017 roku, rywalizowało 5 drużyn. Jedno zwycięstwo (3 : 1 nad "Beskidem" Żegocina) i dwa remisy (1 : 1 z "Piastem" Łapanów i 3 : 3 z "Ceramiką" Muchówka, dały 7 punktów (nie liczono wyników z drużyną Rodzina i Przyjaciele) i to wystarczyło, aby po raz drugi w sześcioletniej historii imprezy ekipa Krzysztofa Bębenka wygrała żegociński memoriał.
 Drużynom i zawodnikom wręczone zostały pamiątkowe medale oraz kalendarze i kalendarzyki na 2018 rok ufundowane przez Rodzinę, głównie przez ks. Zbigniewa Kępę. Natomiast najlepszy bramkarz - Krzysztof Kłósek z drużyny Trzciany i najlepszy strzelec, zdobywca 5 bramek - Ryszard Janus z "Piasta" Łapanów otrzymali dodatkowo pamiątkowe statuetki. Gratulacje !

                                                   
                                                                       Relacja, zdjęcia, wprowadzenie: Tadeusz Olszewski