powiększ tekst A A A

piątek 16.02.2018

Kategoria
Pozostałe informacje

OLDBOJE TRZCIANY DRUDZY NA TURNIEJU W ŻEGOCINIE

 Z pewnym opóźnieniem, za co przepraszamy, informujemy kibiców i miłośników Klubu Trzciana 2000, że w jubileuszowym X. Turnieju Piłki Nożnej Odbojów o Puchar "Beskidu", który odbył się w sobotnie popołudnie - 10 lutego 2018 roku w Żegocinie z powodzeniem wystąpiła reprezentacja oldbojów klubu "Trzciana 2000". Oprócz niej grały tam drużyny: "Piasta" Łapanów,"Grodziska" Raciechowice, "Laskovi"Laskowa i gospodarzy - "Beskidu" Żegocina. Grano systemem każdy z każdym po 20 minut. W sumie rozegrano 15 meczów, w których strzelono 61 bramek. O zaciętości rywalizacji w tym turniej świadczy fakt, że każda drużyna zaznała goryczy porażki. O tym, że oldboje z Trzciany nie utrzymali tytułu zdobytego w tym turnieju rok temu, zadecydował przegrany mecz z gospodarzami, co - przy równej ilości puntów, wyżej klasyfikowało "Beskid" Żegocina. Ale drugie miejsce - to także sukces zespołu, który zagrał w składzie: Krzysztof Bębenek (kapitan), Krzysztof Kłusek (bramkarz), Robert Grabowski, Krzysztof Zygmunt, Krzysztof Kukla, Paweł Motak, Mirosław Ptak i Jarosław Łyduch. Najskuteczniejszym strzelcem zespołu był Krzysztof Bębenek - zdobywca 5 bramek.
 Najlepszy strzelec turnieju to Ryszard Janus z "Piasta Łapanów - 7 goli, najlepszy bramkarz turnieju - Wojciech Kukla - z "Beskidu" Żegocina. Obaj otrzymali pamiątkowe statuetki. Trzy najlepsze drużyny otrzymały piękne puchary, które wręczał Wiceprezes Zarządu KS "Beskid" Żegocina - Daniel Dudzic.
Wyniki "Tzciany 2000": Trzciana - Łapanów 6 : 0, Trzciana - Żegocina 1 : 2, Trzciana - Laskowa 4 : 1, Trzciana - Raciechowice 7 : 4.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. Beskid Żegocina - 9 pkt. bramki 9 : 8
2. Trzciana 2000 - 9 pkt. 18 : 7
3. Laskovia Laskowa - 6 pkt. 11 : 9
4. Piast Łapanów - 3 pkt. 11 : 18
5. Grodzisko Raciechowice - 3 pkt. 12 : 19

                                                          Zdjęcia, relacja, wprowadzenie: Tadeusz Olszewski