powiększ tekst A A A

poniedziałek 19.02.2018

Kategoria
Pozostałe informacje

ZWYCIĘSTWO ORLIKÓW TRZCIANY W LIDZE HALOWEJ W BOCHNI

 Dopiero co opadły emocje związane z turniejami w Łapanowie, ale już mamy dobrą wiadomość o kolejnym sukcesie młodzieży piłkarskiej z Trzciany.
 18. lutego 2018 roku zakończyły się rozgrywki Ligi Halowej Żaków i Orlików Bocheńskiego Podokręgu Piłki Nożnej, rozgrywane w Hali I Liceum Ogólnokształcącego w Bochni.
 Najważniejsza była wspaniała zabawa i propagowanie piłki nożnej wśród najmłodszych adeptów tego sportu. Pasja i zaangażowanie, jakie dzieci wkładały w każdą akcję utwierdzały nas w przekonaniu, że trzeba dalej zapewniać im możliwość jak najlepszego aktywnego spędzania czasu wolnego od nauki i rozwijania zdolności sportowych.
 W kategorii orlików zwycięstwo odniosła pierwsza drużyna Trzciany 2000, grająca w składzie: Kamil Watrak, Antoni Kłósek, Piotr Błasiński, Mateusz Guzik, Bartłomiej Mączka, Eryk Kukla, Cyprian Sobczyk. Brawa dla chłopców za walkę i oddanie, szczególnie w ostatnim meczu, który zadecydował o wygranej w lidze.

Tabela końcowa ligi orlików:
1. Trzciana 2000 I 22 pkt
2. BLT I 22 pkt
3. MOSiR I Bochnia 20 pkt
4. MOSiR II Bochnia 16 pkt
5. Trzciana 2000 II 14 pkt
6. BLT II 14 pkt
7. Beskid Żegocina 8 pkt
8. GKS Drwinia 5 pkt
9. Promień Mikluszowice 3 pkt
10.Tarnavia Tarnawa 2 pkt

* BLT - (Bocheńska Liga Turniejowa - zespół złożony z najlepszych zawodników z czterech zrzeszonych szkółek, tj. ABC Futbolu, Fair Play, Zostań Piłkarzem i AP Żaczki Nowy Wiśnicz).
W Bochni grały także dwie drużyny żaków. Pierwsza z nich uplasowała się na 5. miejscu, druga na 9. miejscu.

Fotogaleria na FB >>>
 
                              Materiał nadesłany: Dominik Kędra. Opracowanie i wprowadzenie: Tadeusz Olszewski

Foto relacja: