powiększ tekst A A A

czwartek 01.03.2018

Kategoria
Pozostałe informacje

POMOC DLA ANI

Ponad dwa tygodnie temu miał miejsce tragiczny wypadek przy pracy w pierogarni w Trzcianie, o którym zapewne Państwo słyszeliście. W wyniku zdarzenia 30 letnia Anna straciła dłoń.

Bardzo szybko, kobiecie postanowiła pomóc rodzina i znajomi organizując się na portalu społecznościowym. Organizatorka, Pani Iwona Dudziak założyła grupę „Pomoc dla Ani", poprzez którą można zaangażować się w zbiórkę pieniędzy na protezę oraz rehabilitację dla Ani Dudek z Kamionnej. Grupa zrzesza obecnie ponad 8 tysięcy członków, gotowych pomóc. Użytkownicy wystawiają na aukcje wiele przedmiotów oraz usługi, które mogą zrealizować, a wszystko po to aby pomóc Ani.

Również Parafialne Oddziały Caritas włączyły się w pomoc organizując zbiórkę pieniędzy w parafiach.

Ania ma także otwarte konto w Fundacji AVALON http://www.fundacjaavalon.pl/. Chętni mogą dokonywać wpłat na subkonto fundacji:  albo wysłać sms charytatywny. Na protezę i rehabilitację Ani można także przekazać 1% podatku: KRS: 0000270809, w rubryce informacje uzupełniające proszę wpisać: Dudek, 9326. Pozostałe szczegóły odnośnie tych wpłat znajdziecie Państwo poniżej.

Ze swojej strony zachęcamy wszystkich do pomocy, czy to w formie licytacji, czy wpłat pieniężnych.

wprowadzający: A.B.