powiększ tekst A A A

poniedziałek 12.03.2018

Kategoria
Pozostałe informacje

ŚWIĘTO KOBIET W GMINIE TRZCIANA

        8 marca 2017r. w Gminnej Świetlicy w Trzcianie, odbył się wieczór rozrywkowy zorganizowany z okazji Dnia Kobiet. Organizatorami spotkania byli Wójt Gminy Trzciana oraz Kierownik Gminnej Świetlicy w Trzcianie.

        Na uroczystość zostały zaproszone m. in. Panie dyrektor jednostek organizacyjnych gminy, Panie z KGW „Przyjazny Ujazd", KGW "Gościnna Kamionna", uczestniczki "Ośrodka wsparcia dla osób "50+" w integracji z młodzieżą", czyli tzw. „Babciaki", pracownice Urzędu Gminy oraz oczywiście Panie z terenu całej naszej gminy.

        Na prośbę wójta Józefa Nowaka, kulinarną częścią spotkania zajęły się Panie z nowo powstałego trzciańskiego stowarzyszenia, jakim jest: „Koło Aktywnych Kobiet". Przy tej okazji pragniemy podziękować członkiniom koła za zaangażowanie i życzymy sukcesów w tak dobrze rozpoczętej działalności.

        W części artystycznej, popularne, biesiadne piosenki wykonali oczywiście Panowie. Przed kobietami zaprezentował się zespół „Expert" z Leszczyny.

        Serdeczne życzenia, dużo uśmiechu, miłości, sukcesów i sto lat życia złożył Paniom Wójt Gminy Trzciana Józef Nowak. Następnie panowie: Przewodniczący Rady Gminy - Ryszard Śliwa, Sołtys Trzciany - Kazimierz Kołodziej oraz Kierownik Gminnej Świetlicy w Trzcianie- Paweł Sroka wręczyli wszystkim przybyłym Paniom kwiaty i wzniesiono toast za pomyślność.

        Kolejny Dzień Kobiet organizowany w naszej gminie przeszedł do historii. W załączeniu przesyłamy zdjęcia, które mamy nadzieję, będą dla Pań okazją do miłych wspomnień.
  

wprowadzający: A.B.