powiększ tekst A A A

środa 25.04.2018

Kategoria
Pozostałe informacje

Dodatkowe możliwości wsparcia dla przedsiebiorców

Szanowni Państwo, Członkowie LGD, Partnerzy, Przedsiębiorcy!

W związku z faktem, że środki na przedsiębiorczość w LGD w obecnym  okresie programowania się kończą przesyłamy Państwu materiał  przygotowany przez Biuro LGD dotyczący dodatkowych możliwości wsparcia,  poza LGD, dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą. Jest to oferta dostępna dla przedsiębiorców i osób fizycznych działających lub zamierzających działać w Małopolsce. Materiał informuje o obecnych lub planowanych możliwościach wsparcia i jest przygotowany w formie syntetycznej i mamy nadzieję łatwej do przyswojenia.

Dodatkowo informujemy, że w Urzędzie Marszałkowskim odbywają się szkolenia w związku z trwającymi i planowanymi naborami:

W dniu 24.04.2018 r. w Krakowie odbyło się szkolenie dla wnioskodawców Poddziałania 3.4.3/3.4.4 - Dotacje dla MŚP wczesna faza rozwoju/Dotacje dla MŚP - kolejne odbędzie się 27.04.2018 r. w Tarnowie:

Natomiast w dniu 26.04.2018 r. w Krakowie odbędzie się szkolenie dla wnioskodawców Poddziałania 1.2.3 Bony na Innowacje:

Informacja o wszelakich szkoleniach dostępna jest na stronie:

http://www.fundusze.malopolska.pl/szkolenia-i-konferencje/

DO POBRANIA tutaj

Zachęcamy by korzystać.


 Patryk Paszkot
 Z-ca Kierownika Biura

 

Wprowadzenie: M.R.