powiększ tekst A A A

czwartek 10.05.2018

Kategoria
Pozostałe informacje

JUBILEUSZOWY KONKURS "Z BAJEM W ŚWIECIE LEKTUR"

 19 kwietnia 2018 roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Trzcianie, odbył się X Gminny Konkurs Czytelniczy „Z Bajem w świecie lektur". Jubileuszowa odsłona konkursu zgromadziła 10 uczestników, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: klas drugich i trzecich. Goszczono uczniów wraz z opiekunami, z wszystkich szkół Gminy Trzciana, tj.: Leszczyny, Łąkty Dolnej, Kierlikówki, Kamionnej oraz Trzciany.
 Konkurs rozpoczął się o godzinie 9.00. Wszystko przebiegło płynnie i bez zastrzeżeń. Po zakończeniu pracy uczestnicy konkursu konsumowali poczęstunek, a komisja przystąpiła do oceny prac.
 Wyniki prezentują się następująco:
 - W kategorii klas drugich: I miejsce - Piotr Pawlicki (Trzciana), II - Jakub Drożdż (Leszczyna), III - Magdalena Rosiek (Kamionna)
- W kategorii klas trzecich: I miejsce: Joanna Jaworska (Leszczyna), II - Kamil Dziedzic (Kierlikówka), III - Eryk Kukla (Łąkta Dolna)
  Wszystkim uczestnikom wraz z opiekunami serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, którego poziom był bardzo wysoki, a rywalizacja wyrównana.

                                           Materiał nadesłany: Justyna Łukasik, opracowanie i wprowadzenie: Tadeusz Olszewski