powiększ tekst A A A

czwartek 14.06.2018

Kategoria
Pozostałe informacje

WAKACJE Z PASJĄ W KAMIONNEJ

       Wakacje z pasją to projekt skierowany do dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kamionnej w wieku od 6 do 12 lat, chcących realizować swoje pasje artystyczne, taneczne, kulinarne, muzyczne i sportowe.

       Przedsięwzięcie jest realizowane przez grupę Małopolanki tworzą...Być Kobietą z pasją w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020"

 

       Celem przedsięwzięcia jest inspirowanie dzieci do działań ambitnych, nietypowych, uczenie otwartości oraz kreatywnego myślenia. Z wakacji każde dziecko zabierze plecak pełen pomysłów. Organizatorzy pragną przekazać dzieciom jak ważna w życiu jest chęć zdobywania wiedzy, nieustanny rozwój oraz pasja - zarówno ta rozumiana jako konkretne zainteresowanie, ale również pasja życia - życia świadomego, wypełnionego działaniem i maksymalnie wykorzystanego.
      

 

       Warsztaty odbywać będą się w miejscu najlepiej znanym i dostosowanym do potrzeb dzieci czyli w Szkole Podstawowej w Kamionnej w dniach od 26 czerwca do 5 lipca 2018 roku w godzinach od 9.00 do 12.00. Szczegółowy plan zajęć oraz regulamin "Wakacji z pasją" zostanie przekazany zainteresowanym rodzicom.

Formularze zgłoszeniowe będą dostępne w sekretariacie szkoły lub bezpośrednio u organizatorów.
Zapisy do dnia 22 czerwca. Liczba miejsc ograniczona.

 

ZAPRASZAMY BARDZO SERDECZNIE

 

Przedsięwzięcie zostało objęte honorowym patronatem przez Starostę Bocheńskiego oraz Wójta Gminy Trzciana.

Materiał nadesłany

Wprowadzenie: M.R.