powiększ tekst A A A

piątek 22.06.2018

Kategoria
Pozostałe informacje

XIX TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA - ZAPROSZENIE

 Już w najbliższą niedzielę rozpocznie się kolejna, dziewiętnasta edycja Gminnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Trzciana, będącego niejako mistrzostwami gminy w tej dyscyplinie sportu. Losowanie drużzyn odbyło się w obecności przedstawicieli wszystkich miejscowości na Orliku w Trzcianie w dniu 8 czerwca 2018 o godz. 20.30.
 W wyniku losowania utworzono następujący zestaw par:

 I RUNDA ROZGRYWEK PIŁKARSKICH O  PUCHAR WÓJTA GMINY TRZCIANA - 2018 ROK

24.06.2018 godz. 14.00 Kierlikówka – Trzciana
godz. 16.00 Leszczyna – Łąkta Dolna
godz. 18.00 Ujazd – Rdzawa

PÓŁFINAŁY (zwycięzcy I rundy+ obrońca tytułu Kamionna)

01.07.2018 godz. 16.00 Kierlikówka lub Trzciana – Leszczyna lub Łąkta Dolna
godz. 18.00 Ujazd lub Rdzawa - Kamionna

FINAŁY

15.07.2018 godz. 16.00 mecz o III miejsce przegrani w półfinałach

godz. 18.00 FINAŁ zwycięzcy półfinałów

 Zapraszamy na stadion w Rdzawie miłosników piłki nożnej oraz kibiców poszczególnych drużyn. Prosimy o kulturalny doping.

 

REGULAMIN ROZGRYWEK PIŁKARSKICH O: PUCHAR WÓJTA GMINY TRZCIANA W 2018 ROKU (XIX EDYCJA)

1. W rozgrywkach mogą brać udział zawodnicy reprezentujący poszczególne miejscowości: Kamionna, Kierlikówka, Leszczyna, Łąkta Dolna, Rdzawa, Trzciana, Ujazd. 2. O przynależności do danej drużyny decyduje miejsce stałego zameldowania poszczególnego zawodnika lub czasowego minimum 3 miesiące do dnia rozpoczęcia rozgrywek).
3. Wiek zawodników jest nieograniczony. (lista zawodników do weryfikacji dostarczona ma być przez kierownika drużyny Organizatorowi min. 5 dni przed turniejem ).
4. W przypadku wątpliwości co do zawodnika uprawnionego do gry (wg tego regulaminu), kapitan drużyny mającej wątpliwości zgłasza sędziemu głównemu, że domaga się konfrontacji.
5. Zgłoszenie konfrontacji odbywa się w czasie meczu przed końcowym gwizdkiem sędziego kończącym zawody, a sama konfrontacja tuż po zakończeniu zawodów.
6. Sprawdzani mogą być pojedynczy zawodnicy bądź cała drużyna, w zależności od kapitana drużyny, która zgłasza protest.
7. Każdy zawodnik biorący udział w rozgrywkach powinien mieć przy sobie dowód tożsamości (bądź inny dokument ze zdjęciem) stwierdzający miejsce stałego zameldowania(lub czasowego pkt. 2 regulaminu), który to dokument jest podstawą do wyniku konfrontacji (dopuszcza się dostarczenia dokumentu do 30 minut od zakończenia meczu).
8. Ilość zmian w trakcie trwania meczu jest dowolna, ale po zgłoszeniu sędziemu głównemu (dozwolone zmiany powrotne).
9. Pierwsza runda rozgrywana jest systemem pucharowym (przegrany odpada). W przypadku remisu o zwycięstwie decydują rzuty karne po 5 i ewentualnie do pierwszej przewagi. Mecze 2x40 min.
10. Mecze w drugiej rundzie (półfinałowe) 2x40 min i ewentualnie rzuty karne (pkt 9).
11. Mecz o III miejsce 2x40 min i ewentualnie rzuty karne (pkt.9).
12. Mecz finałowy 2x40 min i przy remisie rzuty karne (pkt.9).
13. Drużyna, która nie pojawi się na boisku w wyznaczonym terminie (dozwolone spóźnienie do 15 min.), oraz gdy w wyniku konfrontacji (pkt.4,5,6,7) okaże się że występował w jej składzie nieuprawniony zawodnik zostaje automatycznie wykluczona z rozgrywek.
14. Każdy zawodnik biorący udział w rozgrywkach może reprezentować tylko jedną drużynę.
15. Zawodnik, który otrzyma bezpośrednio czerwoną kartkę automatycznie zostaje odsunięty od gry w następnym meczu. Odsunięcie nie dotyczy ukarania czerwoną kartką za 2 żółte).
16. Każdy zawodnik decydujący się na udział w turnieju bierze odpowiedzialność w razie wypadku lub kontuzji na siebie, a w przypadku osób niepełnoletnich odpowiedzialność spoczywa na rodzicach (opiekunach).
17. Losowanie gier turnieju odbywa się w obecności przedstawicieli wszystkich zainteresowanych drużyn wg zasad Organizatora.
18. Mistrz poprzedniej edycji turnieju rozpoczyna rozgrywki od II rundy (półfinału).
19. W wyjątkowych przypadkach losowych poszczególne mecze turniejowe mogą być odwoływane bądź przekładane w porozumieniu z Organizatorem.
20. Dopuszcza się możliwość dokoptowania do każdej drużyny po 2 zawodników spoza obrębu gminy Trzciana pod warunkiem, że są związani z Gminą Trzciana poprzez szkołę.
21. W kwestiach spornych głos decydujący zastrzega sobie ORGANIZATOR czyli osoby wyznaczone przez Wójta Gminy Trzciana do przeprowadzenia turnieju.

Regulamin opracował:
MACIEJ BABRAL

                                 Materiał nadesłany: Maciej Babral, opracowanie i wprowadzenie Tadeusz Olszewski