powiększ tekst A A A

sobota 28.07.2018

Kategoria
Pozostałe informacje

ZAPRASZAMY NA ŚWIĘTO GMINY TRZCIANA - 28-29 LIPCA

Wójt Gminy Trzciana, Przewodniczący Rady Gminy Trzciana oraz Kierownik Gminnej Świetlicy w Trzcianie tradycyjnie już w ostatni weekend lipca zapraszają wszytkich mieszkańców i nie tylko na obchody Święta Gminy Trzciana.

Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie zespół The Jaggers, a w niedzielę jako gwiazda wieczoru wystąpi zapewne znany wszystkim zespół Papa D (dawniej Papa Dance). Przeboje zespołu to m.in. "Nasz Disneyland" ("Monaliza"),"Maxi singiel", "Nietykalni", "Naj Story", "Miłość z walkmana", "O-la-la" i "Ocean wspomnień", "Kamikaze wróć", "Pocztówka z wakacji", "Panorama Tatr" czy "Te głupie strachy".

Podczas Święta Gminy Trzciana 2018 wystąpią dla Państwa także zespoły TWO WAY i EXPERT, zaprezentuje się Orkiestra Dęta z Leszczyny, trzciańskie kabarety, laureaci festiwalu "Ja po prostu mam talent", odbędzie się przegląd kapel weselnych. Oczywiście w sobotę wieczorem zapraszamy na dyskotekę, a w niedzielę zachęcamy do zabawy z zespołem REMO. Szczegółowy harmonogram imprezy znajdziecie Państwo na plakacie.

Już dziś zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na Święcie Gminy Trzciana 2018!!!

wprowadzający: A.B.