powiększ tekst A A A

poniedziałek 18.02.2019

Kategoria
Pozostałe informacje

Kobieta z Pasją 2019

                    Grupa Małopolanki tworzą...Być kobietą z Pasją zaprasza Mieszkanki powiatu bocheńskiego do udziału w akcji Kobieta z pasją 2019.

Projekt jest realizowany w ramach obchodu 20-lecia powiatu bocheńskiego, a patronat honorowy nad nim objęli Starosta Bocheński, Pan Adam Korta, Wójt Gminy Trzciana, Pan Cezary Stawarz oraz Wójt Gminy Żegocina, Pan Wojciech Wrona.

Projekt organizujemy w celu promowania aktywnych oraz pełnych pomysłów pań z PASJĄ z naszego regionu. Kobiet, które spełniają się w biznesie, ale także w działalności społecznej, bo tytuł „Kobieta z Pasją" może mieć wiele twarzy!

Uczestniczki projektu będzie łączyć jednak pasja, zaangażowanie oraz wiara we własne możliwości.

Robisz coś, w czym jesteś dobra?
Znasz kobietę, która tworzy coś, co kocha? Która żyje i działa z pasją?
Nie czekaj! Powiedz nam o tym!
Na 20-lecie powiatu bocheńskiego szukamy 20 wyjątkowych kobiet z pasją mieszkających na terenie powiatu bocheńskiego. Jeśli znacie wyjątkowe kobiety posiadające w życiu pasję - dajcie nam znać! Nominujcie je do udziału w akcji.
Jeżeli sama jesteś kobietą, która robi coś z pasją i naprawdę zależy ci na tym, przekonaj się, że warto brać udział właśnie w tego rodzaju projekcie. Utwierdź się w przekonaniu, że to, co robisz ma sens i, że mimo różnych przeciwności losu warto o to wszystko zabiegać i walczyć. Chcemy pokazać wszystkim Ciebie i Twoje dokonania.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: malopolanki@onet.pl.

W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko oraz opisać pasję zgłoszonej osoby. My skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Na wszystkie Panie, które zakwalifikujemy do projektu będzie czekało wiele atrakcji i nagród przygotowanych przez Partnerów akcji.
Z każdą z uczestniczek zostanie przeprowadzony wywiad przez Małgorzatę Więcek-Cebula, który zostanie opublikowany na łamach portalu Bochnia i Brzesko z bliska oraz Żegocina.in.

Patronami medialnymi akcji są:
Bochnia i Brzesko z bliska
Bochnianin.pl
Żegocina.in

Partnerami akcji są:
Salon Fryzjerski Długie Krótkie z Bochni
Studio kosmetyczne Justyna Smoter
Klaudia Tokarz - Fotografia
Dance & Fitness House Bochnia

Zapraszamy :)

 

Materiał nadesłany: Iwona Dudziak

Wprowadzenie: M.R.