powiększ tekst A A A

środa 27.03.2019

Kategoria
Pozostałe informacje

SUKCES JUNIORÓW Z KLUBU TRZCIANA 2000

       Dużym sukcesem naszych młodych piłkarzy z Klubu Sportowego Trzciana 2000 zakończyły się Halowe Mistrzostwa Krakowa, które rozgrywane były od grudnia aż do marca na obiekcie Bronowianki przy ulicy Zarzecze w Krakowie.

W drodze na szczyt juniorzy młodsi okazali się lepsi m. in. od takich klubów jak Krakus IV Nowa Huta, Wieczysta Kraków, Zieleńczanka Zielonki, Kliny Kraków, Wisła Rząska, Krakus IV Nowa Huta, Krakus I Nowa Huta, Tramwaj Kraków oraz Krakus II Nowa Huta.

W tej kategorii wiekowej wystartowały w sumie 24 drużyny. W starszej udało się zająć 3 miejsce w stawce 15 zespołów. Gratulacje dla młodych zawodników z Trzciany, którzy godnie reprezentowali nasz Klub Sportowy oraz Gminę Trzciana w tych zawodach, a byli to: Wojciech Kwaśniowski, Klaudiusz Kowalczyk, Kamil Klejdysz, Hubert Zabzdyr, Jakub Pasionek, Nikodem Cygan, Wiktor Stary, Jakub Szczur, Dominik Kukla, Hubert Majówka, Nikodem Kukla, Mateusz Kłósek, Piotr Kwaśniowski, Kacper Chwajoł, Kacper Stokłosa, Wiktor Pyrz i Mateusz Śliwa.

Gratulacje tym większe iż wszyscy oni wstawiali wcześnie rano, by dojeżdżać i grać w tych mistrzostwach na własny koszt.

Zapraszamy na nasze mecze w rundzie wiosennej, które rozgrywamy na stadionie w Rdzawie.

Więcej informacji o klubie na facebooku "Trzciana 2000".

 

Materiał nadesłany.

Wprowadzenie: M.R.