powiększ tekst A A A

piątek 31.05.2019

Kategoria
Pozostałe informacje

Rusza realizacja projektu socjalnego „ Miedzy pokoleniami”

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie socjalnym „ Między pokoleniami” już od czerwca 2019r.

                W ramach projektu zachęcamy Państwa do udziału w warsztatach integracyjnych opartych na zainteresowaniach uczestników w następujących miejscowościach: w Trzcianie, Łąkcie Dolnej, Leszczynie, Kamionnej i Ujeździe. Każde spotkanie będzie miało inny charakter np. spotkanie dotyczące kulinariów, spotkanie z rękodzieła itd. Członkowie kół gospodyń wiejskich i kierownicy świetlic filialnych już intensywnie myślą nad planem spotkań i na pewno będzie to owocnie spędzony czas.

                 Już 26 czerwca o godzinie 16.00 spotykamy się w Świetlicy w Trzcianie, 02 lipca również o 16.00 w Świetlicy w Łąkcie Dolnej, 10 sierpnia 2019r. w Świetlicy w Leszczynie, w październiku w Kamionnej a w Listopadzie na Ujeździe. Na każde spotkanie dla osób chętnych zapewniony będzie dowóz autobusem wg wyznaczonej trasy. Uczestnik musi uczestniczyć w minimum 3 spotkaniach. Nie ma limitu wieku, dlatego już dziś serdecznie Państwa zapraszamy do zgłoszenia swojego udziału w spotkaniach wypełniając poniższe zgłoszenie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwy61b93udUdA9nwLTa4KDsvVpD0_3TL-RsfSoEwoy5UIzdw/viewform?vc=0&c=0&w=1   lub bezpośrednio składając deklarację w Gminnym Ośrodku Pommocy Społecznej w Trzcianie do 10 czerwca 2019r.

                Od miesiąca czerwca 2019r. rusza również wypożyczalnia sprzętu pielęgnacyjnego, rehabilitacyjnego i wspomagającego- cały sprzęt już dotarł do nas, dlatego też, jeśli ktoś z Państwa chce skorzystać z bezpłatnego wypożyczenia sprzętu- serdecznie zapraszamy do kontaktu z pracownikami socjalnymi .

O szczegółach projektu będziemy Państwa informować na bieżąco. Zasady wypożyczania sprzętów rehabilitacyjnych i szczegółowe informacje dotyczące Wypożyczalni w kolejnym artykule.

 

Materiał nadesłany: GOPS Trzciana

Wprowadzenie: M.R.