powiększ tekst A A A

czwartek 25.07.2019

Kategoria
Informacje Urzędu Gminy

JUŻ W NAJBLIŻSZY WEEKEND ŚWIĘTO GMINY TRZCIANA

Już w najbliższy weekend odbędzie się Święto Gminy Trzciana. Wójt Gminy Trzciana Cezary Stawarz oraz Przewodnicząca Rady Gminy Trzciana Renata Paruch zapraszają wszytkich mieszkańców i nie tylko do Rdzawy na wspólne obchody Święta Gminy Trzciana 2019.

Ponieważ w tym roku Święto odbędzie się w miejscowości Rdzawa, w załączeniu przedstawiamy mapkę z wyznaczonymi miejscami parkingowymi.

Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie zespół ŁUKASH, a w niedzielę jako gwiazda wieczoru wystąpi znany wszystkim zespół ŁZY!!! Ich najwieksze przeboje to: „Agnieszka już dawno...", „Narcyz się nazywam", „Jestem jaka jestem", „Oczy szeroko zamknięte", „Gdybyś był" oraz „Puste słowa".

Podczas Święta Gminy Trzciana 2019 wystąpią dla Państwa także zespoł B.L.U.E. oraz zespół REMO, tradycyjnie zaprezentuje się Orkiestra Dęta z Leszczyny, Szkoła Muzyczna w Trzcianie, laureaci festiwalu "Ja po prostu mam talent".

Oczywiście w sobotę wieczorem zapraszamy na dyskotekę, a w niedzielę zachęcamy do zabawy tanecznej.

Szczegółowy harmonogram imprezy znajdziecie Państwo na plakacie.

Już dziś zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na Święcie Gminy Trzciana 2019!!!

Zanućmy wspólnie: "Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka..." albo "To ja, Narcyz się nazywam....." te i inne wielkie przeboje na żywo już 28 lipca podczas Święta Gminy Trzciana 2019!!!

wprowadzający: A.B.

Foto relacja: