powiększ tekst A A A

poniedziałek 04.05.2020

Kategoria
Informacje Urzędu Gminy

KOMUNIKAT W SPRAWIE PRZYŁĄCZENIA SIĘ DO SIECI WODOCIĄGOWEJ I KANALIZACYJNEJ/AKTUALIZACJA

AKTUALIZACJA

Wójt Gminy Trzciana informuję, że zostaje przedłużony termin na finansowanie z budżetu gminy wykonania inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej mieszkańcom, którzy przyłączą sie do sieci wodociagowej do dnia 15 czerwca 2020r.

 

Trzciana, dnia 04.05.2020r.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

       Wójt Gminy Trzciana informuje, że tak jak w latach poprzednich zostanie finansowane z budżetu gminy wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej mieszkańcom, którzy przyłączą się do sieci wodociągowej do dnia 15 maja 2020r.

W roku 2019 zostały wykonane i oddane do użytku odcinki wodociągu gminnego w miejscowości Łąkta Dolna (wzdłuż drogi powiatowej) i Trzciana (w kierunku Łąkty Dolnej i Leszczyny) oraz w Leszczynie o łącznej długości 17 km. Mieszkańcy w/w odcinków mają już możliwość podłączenia się do sieci wodociągowej.

Mieszkańcom tych odcinków sieci wodociągowej, którzy przyłączą się do sieci i dostarczą do Urzędu Gminy protokół wykonania przyłącza wodociągowego, Gmina Trzciana sfinansuje ze swojego budżetu wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.

Informujemy, że będzie to kontynuowane do dnia 15 maja 2020r. Po upływie tego terminu, mieszkańcy przyłączający się do sieci będą zobowiązani do wykonania inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej na własny koszt.

Przypominamy, że w każdym przypadku wykonanie przyłącza należy realizować w kontakcie z Urzędem Gminy w Trzcianie.

 

Wprowadzenie: M.R.