powiększ tekst A A A

poniedziałek 02.03.2020

Kategoria
Informacje Urzędu Gminy

PODSUMOWANIE PROJEKTU "Jeżdżę z głową"

       50 uczniów szkół podstawowych z Gminy Trzciana po raz kolejny w tym roku brało udział w projekcie "Jeżdżę z głową" 2020.

W ramach projektu zorganizowane zostały wyjazdy na stok narciarski w Laskowej /Stacja Narciarska „LASKOWA-KAMIONNA"/. Zajęcia odbywały się przez cztery dni po 5 godzin - łącznie 20 godzin nauki jazdy. Uczniowie w ramach projektu zapewniony mieli dowóz na stok narciarski, karnety wstępu na wyciągi. Wyposażeni zostali w kompletny sprzęt narciarski (narty, buty i kaski) oraz objęci byli ubezpieczeniem. Zajęcia prowadzone były przez wykwalifikowanych instruktorów narciarstwa, a opiekę podczas przejazdu na stok i z  powrotem zapewniali nauczyciele – opiekunowie.

Projekt możliwy był dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiemu Województwa Małopolskiego w kwocie 8900,00 pozostała kwota to środki pochodzące z wpłat rodziców i budżetu gminy 18 574,00  zł. Łączna kwota projektu to  27 474,00  zł.

Cieszymy się bardzo, że kolejna grupa dzieci mogła podszkolić sie w nauce jazdy na nartach. Dziękujemy wszystkim zaangażowany w realizacje projektu.

 

Wprowadzenie: M.R.