powiększ tekst A A A

środa 02.09.2020

Kategoria
Informacje Urzędu Gminy

Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Nauczyciele, Pracownicy, drodzy Rodzice i Uczniowie

 

Wakacje dobiegły końca i pora wrócic do szkoły. Nadszedł czas inaguracji nowego roku szkolnego. Mam nadzieję, że ostatnie dwa miesiące upłynęły wszystkim w miłej i spokojnej atmosferze, dzięki czemu zgromadziliście siły na cały rok nauki.

Rozpoczynający sie rok szkolny niesie ze sobą nowe wyzwania i mozliwości, a także sprzyja projektowaniu ambitnych działań. Ostatnie miesiące przyniosły ogromne zmiany w obszarze kształcenia i postanwiły przed środowiskiem oswiatowym niecodzienne wyzwania. Niemniej jednak jestm przekonany, że odpowiedzialna postawa Nauczycieli, Pracowników, Rodziców i Uczniów pozwoli na skuteczną realizację procesu kształcenia.

U progu nowego roku szkolnego pragnę życzyć Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom niesłabnącej energii do podejmowania nowych wyzwań, satysfakcji z codziennej pracy i wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym. Rodzicom życzę, by trud włożony w wychowanie młodego pokolenia zaowocował licznymi sukcesami. Uczniom zaś życzę, aby wytrwale pokonywali napotkane trudności i niestrudzenie pracowali na własny sukces. Niech wysiłek włożony w zdobywanie wiedzy stanie się źródłem satysfakcji, a nawiązywane przyjaźnie przetrwały długie lata.

 

Wójt Gminy Trzciana

mgr Cezary Stawarz

 

 

Wprowadzenie: M.R.