powiększ tekst A A A

wtorek 13.10.2020

Kategoria
Pozostałe informacje

POWSZECHNY SPIS ROLNY PSR 2020

Urząd Gminy w Trzcianie informuje, że w terminie od 1 października do 30 listopada 2020 r. rachmistrze terenowi na terenie naszej gminy przeprowadzają wywiady z rolnikami z terenu gminy w ramach Powszechnego Spisu Rolnego. Udział w spisie jest obowiązkowy. Wynika on z mocy ustawy. Zebrane dane są objęte tajemnica statystyczną.

Od dnia 10 października 2020 r. do odwołania, wywiady przeprowadzane są bezpośrednio u rolnika lub telefonicznie.   O sposobie wywiadu decyduje rachmistrz.

 

Rachmistrzami terenowymi działającymi na terenie gminy Trzciana są:

Pani Anna Pyznar,

Pani Jadwiga Krawczyk,

Pani Monika Rosiek.

 

Rachmistrze spisowi dzwonią do rolników objętych spisem rolnym  z numerów telefonu: 22 66 66 662 lub 22 27 99 999.

 

Informujemy, iż każdy rolnik, który udziela wywiadu może sprawdzić czy osoba, która się z nim kontaktuje jest rzeczywiście rachmistrzem       z terenu naszej gminy. Można to zrobić prosząc rachmistrza o numer identyfikatora oraz numer telefonu do Wojewódzkiego Biura Spisowego, pod którym można sprawdzić jego tożsamość, bądź przez stonę internetową: https://rachmistrz.stat.gov.pl/formularz/ wpisując dane rachmistrza i identyfikator.

 

Prosimy o obdarzenie zaufaniem pracowników służb spisowych, a w szczególności rachmistrzów spisowych. Zachęcamy do udziału  w spisie i przekazanie rzetelnych oraz wyczerpujacych informacji  o Państwa gospodarstwach rolnych.

 

Wprowadzenie: M.R.