powiększ tekst A A A

wtorek 16.03.2021

Kategoria
Pozostałe informacje

Wsparcie przedsiębiorstw w czasie pandemii

Zgodnie z prośbą Pana Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Tomasza Urynowicza publikujemy na naszej stronie internetowej informację o VADEMECUM na czas pandemii - dla przedsiębiorców i pracowników małopolskich firm, znajdujących się w trudnej sytuacji ekonomicznej - w związku z COVID-19 oraz informacji o działaniu Zespołu wsparcia przedsiębiorstw w czasie pandemii w Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości.  


„Vademecum na czas pandemii…” to praktyczny poradnik zawierający opis obecnie dostępnych poszczególnych instrumentów pomocowych zarówno na szczeblu rządowym, jak i samorządowym, z których mogą korzystać małopolscy przedsiębiorcy i pracownicy małopolskich firm.

Vademecum to jednak nie wszystko. W Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości rozpoczyna właśnie swe prace zespół, który będzie pomagał zainteresowanym przedsiębiorcom, których działalności ucierpiały w wyniku pandemii. Konsultacje na temat dostępnych instrumentów pomocowych zebranych w Vademecum, będą udzielane za pośrednictwem infolinii, maili, a także webinariów, czy szkoleń.

Vademecum można pobrać tutaj (.pdf, 1,7 GB). W dokumencie znajdują się linki do odpowiednich instytucji / jednostek / agencji, stanowiących źródło publikowanych informacji, gdzie zainteresowani znajdą szczegóły o dostępnym i aktualnym wsparciu. Vademecum jest na bieżąco aktualizowane.

Ponadto została przygotowana:
Instrukcja składania wniosku o utworzenie Profilu Zaufanego oraz zakładania konta na ePUAP (.pdf, 1,4 GB)  Instrukcja rejestracji konta na portalu Praca.gov.pl (pdf, 686 KB), które ułatwą ubieganie się o wymienione w Vademecum formy wsparcia.


Zespół Wsparcia przedsiębiorstw w czasie pandemii
Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości
ul. Jasnogórska 11, 31-358 Kraków

tel. 459 381 443,

tel. 459 381 444,

tel. 459 381 445,

tel. 736 838 300,

tel. 579 938 707.

Wprowadzenie: M.R.