powiększ tekst A A A

środa 31.03.2021

Kategoria
Pozostałe informacje

Gratulacje za najlepsze wyniki w nauce dla naszej Mieszkanki!

       Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o wybitnych osiągnięciach mieszkanki naszej gminy - Klaudii Kukli z Ujazdu.

Klaudia jest uczennicą IV klasy Zespołu Szkół nr 3 w Bochni na profilu ,,Technik ekonomista", gdzie największy nacisk kładzie się na przedmioty zawodowe, zwłaszcza na rachunkowość.

Klaudia jest najstarszą córką Anny i Mariusza Kukla. To bardzo zdolna uczennica. W klasie pierwszej technikum jej średnia ocen wynosiła- 5,35 , w drugiej klasie - 5,71, w trzeciej 5,86. Najlepiej radzi sobie z rachunkowością, więcej czasu spędza przyswajając materiał z przedmiotów humanistycznych. Za sobą ma już egzaminy zawodowe z planowania i prowadzenia działalności w organizacji a także rachunkowości. W 2018 roku otrzymała stypendium starosty bocheńskiego a od dwóch lat jest stypendystką Prezesa Rady Ministrów.
Oprócz najwyższej średniej Klaudia może pochwalić się udziałem w licznych konkursach. Jest finalistką konkursu ,, Poznaj swoje prawa w pracy"organizowanego przez Państwową inspekcję Pracy.
Niedawno reprezentowała bocheński ekonomik w konkursie wiedzy z rachunkowości i finansów jednostek gospodarczych organizowanych przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce w formie zdalnej, w którym zajęła IV miejsce.
Przed Klaudią egzaminy maturalne z rozszerzonej matematyki i języka angielskiego. Po ukończeniu szkoły średniej swoją przyszłość chce związać z rachunkowością, choć nie podjęła jeszcze decyzji jaki kierunek i uczelnię w przyszłości wybierze.

Cieszymy się bardzo z osiągnięć i ambicji naszej mieszkanki, gratulujemy tak wielu sukcesów i życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych.

Powodzenia!

 

Wójt Gminy Trzciana

Cezary Stawarz

 

 

Zdjęcie: Kronika Bocheńska

Wprowadzenie: M.R.