powiększ tekst A A A

czwartek 01.04.2021

Kategoria
Informacje Urzędu Gminy

RELACJA Z XX SESJI RADY GMINY TRZCIANA

 

Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Trzciana odbyła się w dniu
31 marca 2021r. Z uwagi na zagrożenie epidemiczne została przeprowadzona w formie zdalnej , przy udziale 14 radnych. Sesja była transmitowana na żywo.

Podczas obrad uchwały, które zostały przyjęte przez Radę Gminy Trzciana to :

  • Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odpłatne nabycie na rzecz Gminy Trzciana prawa własności nieruchomości gruntowej o powierzchni 0,53 ha, oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 918/1, położonej w Trzcianie gm. Trzciana.
  • Podjęcie uchwały w sprawie przekazania w 2021 r. środków finansowych na Fundusz Wsparcia Policji z przeznaczeniem na dofinansowanie zakupu samochodu służbowego dla Komendy Powiatowej Policji w Bochni z przeznaczeniem dla Posterunku Policji w Trzcianie.
  • Podjęcie uchwały w sprawie określenia wstępnej lokalizacji przystanku komunikacyjnego przy drodze powiatowej nr 2072K Leszczyna – Nowe Rybie w miejscowości Kierlikówka.

Na zakończenie obrad Pani Przewodnicząca Rady Gminy Renata Paruch wraz
z Panem Wójtem Gminy Trzciana Cezarym Stawarzem złożyli najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.
Życzymy Państwu Radnym jak i Wszystkim mieszkańcom naszej pięknej Gminy Trzciana dużo zdrowia, wzajemnej życzliwości i samych radosnych, przepełnionych nadzieją chwil.

Niech tegoroczna Wielkanoc, czas Zmartwychwstania upłynie w atmosferze zgody, pojednania i otwarcia na potrzeby bliskich.  


Z powyższymi uchwałami można zapoznać się na stronie BIP

 

Transmisja z Sesji Rady Gminy tutaj


Wprowadzenie: M.R.