powiększ tekst A A A

poniedziałek 23.08.2021

Kategoria
Informacje Urzędu Gminy

Czyste Powietrze - Punk Konsultacyjny

       Informujemy, że w Urzędzie Gminy w Trzcianie działa Gminny Punkt Konsultacyjno-Informacyjny rządowego programu Czyste Powietrze. Punkt obsługiwany jest przez pracownika urzędu gminu od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30, nr tel. 14 648 44 34.

W Punkcie Konsultacyjnym istnieje możliwość skonsultowania wniosku o dofinansowanie i pomoc w jego wypełnieniu. Po zrealizowanym przedsięwzięciu możliwe jest uzyskanie pomocy przy złożeniu wniosku o płatność.  

Zachęcamy mieszkańców do bezpłatnego korzystania z Punktu Konsultacyjnego i z dofinansowania m.in. do wymiany kotłów, przeprowadzenia termomodernizacji budynków, czy wymiany okien i drzwi, a w efekcie do poprawy jakości powietrza na terenie naszej Gminy.

Szczegółowe informacje na temat Programu Priorytetowego Czyste Powietrze oraz założenia „Portalu beneficjenta”, który dedykowany jest dla mieszkańców do złożenia wniosku w formie elektronicznej, znajduje się na stronie internetowej WFOŚiGW w Krakowie pod adresem: https://portal.wfos.krakow.pl/Wprowadzenie: M.R.