powiększ tekst A A A

środa 17.11.2021

Kategoria
Pozostałe informacje

AKCJA KUBEK NA ŚWIĘTA

Jeżeli chcesz razem z nami dołączyć do Akcji Stowarzyszenia Pomoc Bliźniemu (https://pomocblizniemu.org) zachęcamy do włączenia się w nią do 25 listopada.
„Rozpadamy się na drobne kawałki, kiedy zdajemy sobie sprawę, jak wiele jest chorych dzieci i jak wiele z nich spędzi Święta na szpitalnym łóżku, zamiast przy Wigilijnym stole.
Nie poczują tej magii, którą buduje ciepły dom z tysiącem świateł, zielone drzewko, zapach pomarańczy i gonitwa z kuzynami. Świadomość i próba zrozumienia tych trudnych prawd, pozwoliła nam na budowanie jeszcze większej empatii. Na co dzień pomagamy i wspieramy, podopiecznych naszego Stowarzyszenie Pomoc Bliźniemu ale tym razem chcemy podzielić się miłością z pacjentami Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, organizując zbiórkę kubków Świątecznych, które Szpital przekaże dzieciom w Wigilię
Zapraszamy do naszej akcji producentów, sprzedawców i osoby indywidualne (w tym przypadku, konieczny będzie paragon, dołączony do kubeczka- Szpital, musi mieć pewność, że kubeczek jest nowy)
Wierzymy, że piękny kubeczek wypełniony kakao czy gorącą czekoladą nie tylko ogrzeje rączki, ale przede wszystkim przekaże ciepło naszych serc i da siłę do walki" - pisze na swojej stronie Stowarzyszenie.
Nie mogliśmy przejść obojętnie obok takiego apelu, dlatego już dziś zapraszamy do włączenia się w akcję razem z nami... do 25 listopada można to zrobić zostawiając swój kubek (wraz z paragonem) w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Dzień później kubki dostarczymy. Nasz gest znaczy wiele...

 

 

Wprowadzenie E.R.