powiększ tekst A A A

poniedziałek 25.04.2022

Kategoria
Informacje Urzędu Gminy

VII GMINNY BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA ORAZ VII MARSZ KOSTYTUCJI 3 MAJA

W związku ze zbliżającym się świętem narodowym czyli kolejną rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja, Wójt Gminy Trzciana oraz CKiT w Trzcianie podjęli inicjatywę zorganizowania na terenie gminy „VII Gminnego Biegu Konstytucji 3 Maja" oraz „VII Marszu Konstytucji 3 Maja". Serdecznie zapraszamy do wzięcia czynnego udziału w tych przedsięwzięciach. Inicjatywa ta po raz pierwszy jest organizowana na zasadzie rywalizacji.
Wydarzenie odbędzie się 2 maja o godzinie 16:00 przy Parku Podworskim w Rdzawie.

Trzy pierwsze miejsca Gminnego Biegu Konstytucji 3 Maja zostaną uhonorowane pucharami i statuetkami, a nazwiska wszystkich uczestników zostaną wymienione w serwisie internetowym Gminy.

Świadomi jesteśmy, że pamięć o ważnych wydarzeniach i przodkach powinna być w pierwszej kolejności pielęgnowana w lokalnych małych ojczyznach. Bardzo prosimy o przybycie i uczestniczenie w tym biegu, który będzie nie tylko hołdem dla przodków, ale również okazja integracji międzypokoleniowej.

Warunkiem uczestnictwa w biegu jest zapoznanie się z regulaminem biegu oraz wypełnienie i przekazanie do Biura Organizatora deklaracji uczestnictwa.

Organizatorzy zapewniają napoje i drobną przekąskę dla uczestników biegu i marszu. Każdy uczestnik otrzyma również certyfikat potwierdzający udział w biegu.

Serdecznie zapraszamy !

 

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

KARTA ZGŁOSZENIA GRUP

 

tl_files/content/aktualnosci/2022/04/2022-04-25/bieg konstytucji 2022.jpg

 

Wprowadzenie E.R.

Foto relacja: