powiększ tekst A A A

piątek 06.05.2022

Kategoria
Pozostałe informacje

VII Gminny Bieg i Marsz Konstytucji 3 Maja za nami

2 maja 2022r w Rdzawie w wydarzeniu wzięło udział 45 biegaczy - mieszkańców Gminy Trzciana, uczniów szkół z terenu gminy, członków klubów zrzeszających biegaczy: Fit-As, Gmina Trzciana oraz zawodników niezrzeszonych.
Trasa biegu prowadziła malowniczymi terenami Rdzawy i miała długość ok. 4,5 km. Trasa marszu była nieco krótsza i miała 2,7 km. Słoneczna pogoda sprzyjała uczestnikom biegu i marszu.

Jako pierwszy na mecie, po 18 minutach biegu, pojawił się Sebastian Węglarz z Trzciany, jako drugi na mecie był Łukasz Wołowiec z Warszawy a trzeci Maciej Broniatowski. Sensacją biegu była 11 letnia Patrycja Kukla, zawodniczka z PSP Łąkta Dolna,która jako pierwsza wśród dziewczyn przekroczyła linię mety. Kolejnymi zawodniczkami na mecie były Magdalena Wilczek oraz Agnieszka Sowińska.
Zmęczeni biegiem zawodnicy otrzymywali na mecie wodę mineralną, batoniki, kto chciał mógł zjeść kiełbaski z grilla.

Każdy uczestnik otrzymał dyplom a najlepsi biegacze w poszczególnych kategoriach otrzymali puchary. Wspólna fotografia zakończyła tę udaną imprezę.
Wójt Gminy Trzciana Cezary Stawarz dziękuję Dyrektorowi Centrum Kultury i Turystyki w Trzcianie, OSP Rdzawa oraz policji z KPP Nowy Wiśnicz za pomoc w organizacji.

Do zobaczenia za rok.
WYNIKI - klasyfikacja open:

http://timing4u.pl/results/index.php?page=642WWprowadzenie: M.R.