powiększ tekst A A A

wtorek 15.11.2022

Kategoria
Aktualności testowe

WIZYTA U PANA WOJEWODY MAŁOPOLSKIEGO ŁUKASZA KMITY

W dniu 14 listopada 2022r. na zaproszenie Pana Wojewody Łukasza Kmity w Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie odbyło się spotkanie razem z Wójtem Gminy Trzciana, Kołami Gospodyń i Gospodarzy, Strażakami z Gminy Trzciana oraz Zespołem Regionalnym. W spotkaniu uczestniczyli również Przewodnicząca Rady Gminy Trzciana Pani Renata Paruch, Radny Gminny Pan Stanisław Pastuszak, Radny Gminny, Sołtys Trzciany Pan Kazimierz Kołodziej oraz Sołtys Rdzawy Pan Piotr Kłósek.


Podczas spotkania Pan Wojewoda odniósł się do jakże ważnej roli Strażaków w aspekcie bezpieczeństwa mieszkańców oraz Kół Gospodyń w życiu kulturalnym samorządu gminnego.


Pan Wojewoda przedstawił również historię budynku w którym mieści się siedziba Urzędu. Spotkaniu towarzyszyła serdeczna i miła atmosfera. Podczas rozmów z Panem Wojewodą Strażacy oraz członkowie KGiG mieli okazję opowiedzieć o swojej działalności statutowej, charytatywnej, udziale w uroczystościach gminnych oraz planowanych działaniach.
Spotkanie było również okazją do podziękowania za dotychczasowe wsparcie finansowe ze środków rządowych, jak również przedstawienia nowych zadań inwestycyjnych.


Serdecznie dziękujemy Panu Wojewodzie za zaproszenie i okazaną życzliwość.

 


 

 

Wprowadzenie E.R.